Adana Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Adana Merkez

Sıcak havaların getirdiği olumsuz durumu ortadan kaldıran, soğuk havalarda da en uygun ortan ısısını sağlayan klimalar günlük yaşamın her alanında kullanıcılara rahatlık ve konfor veriyor. Bakımı ve temizliği zamanında yapılmayan klimalar kısa süre içerisinde verimli olmamaya ve arızalanmaya başlıyor. Bozulan ya da bakım yapılması gereken her marka ve modele ait klimalarınızı işleme alırken arızalı ürün parçalarını orijinal yedek parçalar ile değişen Adana Klima Servisleri gün boyu kesintisiz hizmet veriyor. Kullanmakta olduğunuz klimanın, garanti süresi geçmiş olsa da verdiği destek sayesinde, arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren klimalarınızı kısa bir sürede sizlere teslim ediyor. Orijinal yedek malzemeler ile Adana Klima Tamiri ve bakım işlemleri yapan Adana Klima Servisi bu cihazlarda oluşabilecek teknik ve mekanik her türlü arıza durumunda onarım işlerini en kısa sürede tamamlayan kuruluşlardır. Tamir hizmeti dışında yedek parça, montaj ve aksesuar ihtiyaçlarında sınırsız hizmet verilmektedir. Olası bir arıza ya da bakım durumunda gönül rahatlığıyla cihazlarınızı teslim edebileceğiniz Adana Özel Klima Servisleri klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını ve temizlik işlerini de özenle yapıyorlar.

Adana Klima Servisi

Teknolojik gelişim ve değişimler ile her geçen gün yeni modelleri çıkan klimaların düzenli aralıklarla genel bakımlarının yapılması gerekmektedir. Periyodik rutin bakım ve temizlik işlemi gerektiren klimalarınızı en kısa sürede ilk alındığı gün ki performansına getiren Adana Klima Servisi işinin ehli, profesyonel personelleriyle hizmet veriyor. Garanti kapsamında orijinal yedek parça ürünleri kullanan, sizi bekletmeden yedek parça temini ile tamir ve bakım hizmeti veren Adana Klima Tamircisi garantili ya da garantisi süresi dolmuş her türlü cihazınızın bakım ve onarımını en hızlı şekilde yapmaktadır. Klima onarım ve bakımı konusunda uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan son derece deneyimli bir teknik kadroya sahip olan bu kuruluşlardan güvenli ve garantili bir şekilde onarım ve bakım hizmeti almanız mümkündür.

Adana Klima Montajı

Adana Klima Montajı yapılırken öncelikle montaj yapılacak yerin belirlenmesi gerekir. Klimanın iç ünitesinin önünde veya yakınında bir nesne olmamalıdır. İç ünitenin yakının da ısı üreten bir eşya olmamalıdır. Isınan veya soğuyan havanın dışarı kaçmaması için pencere ve kapılara yakın bir yere monte olmamalıdır. Klimalarınızın montaj işlerini uzman ekipleri ile gerçekleştiren Adana Klima Servisleri yılların verdiği tecrübe ve birikim ile en uygun yere en uygun fiyat ayrıcalığıyla yapıyor. En uygun ortam sıcaklığını en düşük elektrik sarfiyatıyla sağlamak istiyorsanız montaj için Adana Klima Montaj Servislerinden yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Adana Klima Temizliği

Sıcak ya da soğuk hava üfleyerek kapalı ortamların havasını değiştiren klimalar, doğru kullanıldıkları ve Adana Klima Temizliği en iyi şekilde yapıldığı sürece yaşamlarımızı oldukça kolaylaştıran ve iş verimliliğini artıran cihazlardır. Vakitlice temizlik işlemi yaptırılmayan klimalar kapalı yerlerde kolaylıkla yayılabilen birçok hastalığı beraberinde getirmektedir. Klima temizlenirken önemli aşamalardan biri filtre temizliğidir. Uzun zaman değiştirilmeden kullanılan filtrelerde biriken partiküller solunan havanın kalitesini düşürerek çeşitli sağlık problemlerine yol açmaktadır.  Modellere göre farklı fonksiyonel özelliklere sahip olan bu cihazlar, işinde tecrübeli bir ekip tarafından düzenli olarak bakıma alınmalı ve temizliği yapılmalıdır. Adana Klima Servisleri bu alanda verdiği hizmetler ile tüm beklentileri karşılıyor.

Adana Klima Bakımı

Adana Klima Bakımı yapılırken hava filtresi ile hava akımını destekleyen filtreler temizlenir. Kurumsal servis aracılığı ile gerekli temizleme maddeleri ve yöntemleri uygulanarak, bakteri ve çeşitli mikroorganizmalardan arındırılmış kaliteli havanın solunması sağlanır. Cihazın dış temizliği yapılmalıdır. Fan ve hareketli parçaların mekanik bağlantıları kontrol edilmelidir. Ek yerlerinde sızdırmazlık kontrolü yapılmalıdır. Adana Klima Servisleri aracılığı ile bu ürünlerin kullanımları ile ilgili tüm detaylara ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz zaman bakım hizmeti alabilirsiniz.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Adana Arçelik Klima Servisleri Adana Beko Klima Servisleri
Adana Bosch Klima Servisleri Adana Alarko Klima Servisleri
Adana Daikin Klima Servisleri Adana Mitsubishi Klima Servisleri
Adana Panasonic Klima Servisleri Adana LG Klima Servisleri
Adana Toshiba Klima Servisleri Adana Hitachi Klima Servisleri
Adana Samsung Klima Servisleri Adana Airfel Klima Servisleri
Adana Siemens Klima Servisleri Adana Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Adana Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.