Hakkımızda


»Kuruluş

2018 yılının Temmuz ayında kurulan Teknicservis.com sitemiz kolay ulaşılabilir, kaliteli, zamanla yarışan ve sorunu en kısa sürede çözen hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Hem müşterileri hemde işinde deneyimli teknik servis ustalarını birleştiren servis rehberimiz, Türkiye’nin 81 ilinde ve her ilçesinde çalışma yapmak üzere oluşturulmuştur. Arama motorumuzu kullanarak yada site içerisindeki adımları takip ederek, aradığınız beyaz eşya servislerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 


»Misyon

Teknicservis.com sitesinin kurulmasının temel amacı, evlerinizde kullandığınız buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, elektirikli süpürge, halı yıkama makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, kombi gibi elektronik cihazların arıza vermesi durumunda sizi bu sorundan en kısa sürede kurtarmaktır. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren servislerimiz en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefliyor. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren uzman ekipleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 


»Vizyon

Müşteri memnuniyetine önem veren  teknicservis.com sitemiz,  kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor. Sürekli büyümeye devam eden servis ağımız sayesinde, siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflliyoruz. Zamanın gereğine uygun hizmet anlayışı ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden servislerimiz ile sizlere her zaman gerekli teknik desteği sunmaya hazırız.