Siemens Türkiye’de ilk ”deneyim” mağazasını açtıGeliştirdiği ergonomik ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri ile giderek daha çok adından söz ettiren Siemens markası, yeniliçki teknolojiler ile insan hayatını kolay bir hale getirmeye devam ediyor.

Çağın gereğine uygun olaran Küçük Ev Aletleri ve Akıllı Beyaz Eşya modelleri ile satış ağını genişleten şirket, Türkiye’de ilk olarak hizmete açtığı ”deneyim” mağazası ile tüketicilere tüm elektronik ürünleri tecrübe etme fırsatı sunuyor. Bu yeni mağaza ile birlikte müşteriler, Siemens markasının ürün özelliklerini, yenilikçi teknolojilerini deneyimleyerek zengin ürün çeşitliliği ile tanışacak.

Ülkemizin Başkenti Ankara’da hizmete giren ”Deneyim” mağazası, Beyaz eşya sektörünün başarılı isimlerinden Güreller ev sahipliğinde açıldı. Yeni mağazanın açılış törenine; Siemens Satış Başkan Yardımcısı Haluk Çelebioğlu ve BSH Türkiye Pazarlama Başkan Yardımcısı Alper Sengül katıldı.

Burada konuşma yapan Çelebioğlu; “Siemens markasının üstün ürün özelliklerini, yenilikçi teknolojileri, tasarım çizgisini, kullanıcılarına seçme özgürlüğü sunan zengin ürün çeşitliliğini vurguladığımız, müşteri deneyimini odağımıza aldığımız bu yeni nesil mağazacılık modeli ile daha geniş alanlarda tüketicilerin ürünleri deneyimleyerek, keyifle ağırlanarak ve dijital çağın altyapısını ve yeniliklerini kullanarak satın alma tecrübesi yaşamalarını hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir