Demirdöküm’den Yeni Dört Dörtlük Yoğuşmalı Kazan


Yenilikleri ile hız kesmeden büyümeye devam eden Demirdöküm şirketi, geliştirdiği yeni bir yoğuşmalı kazan ile müşterilerinin beklentilerine cevap vermeyi sürdürüyor. Uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyanın yaklaşık olarak Elli ülkesinde onbinlerce ailenin ilk tercihi olan Demirdöküm markası, son olarak geliştirdiği MaxiCondense yoğuşmalı kombi serisini de satışa sundu.

Ülkemizin gururlarından biri olan Demirdöküm markası Türkiye’de üretime başladığında, ilk olarak  kombi ve yoğuşmalı kombi imalatına girişmişti. Bu andan sonra her sene kalite çıtasını biraz daha yükselten şirket, şimdi bir Dünya markası olma yolunda mein adımlarla ilerliyor.

Yeni geliştirilen MaxiCondense yoğuşmalı kombi ailesi ile birlikte kullanıcılar, düşük maliyetli kurulum ve uzun ömürlü kullanımın yanı sıra düşük emisyon ve elektrik değerleri elde edecek.

Birçok alanda kullanılması ön görülen yeni kombi ailesinin sağladığı avantajla ise şöyle;

  • Premix eşanjör sayesinde kullanıcısına yüzde 109’a kadar verim, daha düşük baca gazı sıcaklığı, daha fazla yoğuşma ve uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor.
  • Dört farklı kapasite seçeneği bulunan MaxiCondense ile 64 cihaza kadar kaskad yapılabiliyor (*110 ve 150 modelleri)
  • Hem hermetik hem de standart baca ile çalışabilen ürün, her yere montaj imkanı tanıyor.
  • Bina otomasyon sistemine (BMS) entegre olabilen MaxiCondense 110 – 150, kontrol kolaylığı sağlıyor.
  • MaxiCondense, yüksek verimli pompası (HEP) ile yüksek enerji tasarrufu sunuyor.
  • Entegre kontrol panosu bulunan MaxiCodense, Master cihazda yaşanacak herhangi bir problemde diğer cihazların Master cihaz olarak kullanımına imkan tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir