Arçelik Karbon Fiber Kaplamalı Buzdolabı İle Sınıf Atlıyor


https://www.teknicservis.com/wp-content/uploads/2018/08/Ar%C3%A7elik-Diamond-Buzdolab%C4%B1-Sat%C4%B1%C5%9F-Fiyat%C4%B1-1024x560.png

İnsan hayatı için teknolojiyi en verimli şekilde kullanmaya devam eden Arçelik, kendi sınırlarını aşarak üstün bir performans sergiliyor.

Geliştirdiği yeni buzdolabı ile bunu ispatlayan şirket, alışıla gelmiş kalıpların dışına çıkmakta kararlı. Günümüzde daha çok uzay, havacılık ve motor sporları gibi alanlarda kullanılan karbon fiber malzemeyi, yenilikçi bir tasarım uygulayarak beyaz eşya sektörüne taşıyan Arçelik Şirketi, standart Buzdolaplarından 4,5 kat daha hafif ve 3 kat daha sağlam bir Buzdolabı imal etti. Hem görünüş olarak hemde sağlamlık bakımından emsalsiz olan bu yeni ürün, satış mağazalarındaki yerini aldı.

Şirket tarafından nanoteknoloji kullanılarak geliştiren yeni Buzdolabının adı ise Diamond. Oldukça şık bir yapıya sahip olan yeni ürün, taşıdığı teknolojik özelliklerle de dikkat çekmeyi başarıyor. 25 yıl garanti süresi olan Diamond Buzdolabı, 720 litrelik geniş hacme sahiptir. Ahşap kapı kolu ile geçmiş ve geleceğin yenelikçi bir karşımı olarak ortaya çıkan bu ürün, şimdiden satış rekoru kırmayı başardı.

Bunun yanı sıra, koku giderme teknolojisi, mavi ışık teknolojisi ve kahvaltılık 0° bölmesiyle tüm gıdaların doğal halinin ve tazeliğinin korunmasını sağlayan Daimond Buzdolabı, oldukça sessiz çalışıyor ve çok az enerji tüketiyor.

VIP Teknik Servis Hizmeti

25 yıllık Garantisi ile dikkatleri üzerine çeken Arçelik Diamond Buzdolabı Ailesi servis noktasında da oldukça özel.

Arçelik tarafından verilen bilgiye göre Diamond serisi bir buzdolabı olan kullanıcılar Arçelik VIP Servis hizmetinden yararlanıyor olacak.

 

12.999 TL’den Satışa Sunulacak

Arçelik tarafından duyuruları yapılmaya başlanılan Diamond serisi buzdolabı ailesinin satış fiyatı 12.999 TL olarak belirlenmiş durumda.

283720 Diamond model ismi ile satışına başlanacak olan modelin satış sayfası açılmış ancak henüz resmi olarak satışa çıkmamış durumda. (28 Temmuz 2018)

Ancak önümüzdeki birkaç gün içerisinde cihazın satışa çıkması, büyük Arçelik Satış Mağazalarında ise teşhir olarak kullanıcıların beğenisine sunulmasını bekliyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir